Tijdens een intensieve middag neemt Ramin alle stof stap voor stap met jou door inclusief een uitgebreide samenvatting en bespreking van de Bio/Na/Sk toets. Per onderwerp bespreken we tijdens deze decentrale selectie cursus van de Radboud ook gerichte oefenvragen die je kunt verwachten op je toets van 7 maart. Dit is dus de Bio/Na/Sk toets. Nadat alle stof is doorlopen, gaan we samen aan de slag met het oefenen van het non-cognitieve deel. Echter, aangezien dit pas in ronde II zal worden getoetst, focussen we ons grotendeels op het cognitieve deel. Deel III zal de vaardigheden toets zijn, hier bereiden wij niet op voor! Dit jaar zal de selectiedag plaatsvinden op zaterdag 6 maart 2021.
Hieronder staat een overzicht van wat er minimaal aan bod komt tijdens onze tandheelkunde decentrale selectie Radboud cursus. Op deze manier heb jij een idee hoe de les eruit ziet. Mocht je nog vragen hebben naar aanleiding van de inhoud van de les, neem contact op.
Marcel geeft al sinds jaren trainingen aan eindexamen decentrale selectie leerlingen. Daarnaast heeft hij de afgelopen jaren studenten persoonlijk voorbereid op de decentrale selectie voor tandheelkunde en geneeskunde. Marcel is momenteel bezig met het afronden van zijn coschappen.
Groep 1 (5 uur) |
---|
Zaterdag 13 februari 2021: 10:00-15:00 uur |
Locatie: Rotterdam |
Groep 2 (5 uur) (=VOL!) |
---|
Zondag 21 februari 2021 | 10:00-15:00 uur |
Locatie: Rotterdam |
Groep 3 (5 uur) |
---|
Zaterdag 13 februari 2021 | 16:00-21:00 uur |
Locatie: Rotterdam |